Arap Makyaj Dünyası Gece Gündüz Kremi (2019)

Teknoloji gelişimi ile birlikte internet üzerinden her türlü ürün satışı kolaylıkla gerçekleşiyor. İster sosyal medya üzerinden, ister web sitesi açarak ürün satışı yapmak son derece kolay. Bu da zaman zaman internet üzerinden alışveriş tutkunlarını suistimal edilebilecek durumlara da neden olabiliyor.

Arap Makyaj Dünyası Gece Gündüz Kremi

Arap makyaj dünyası gece gündüz kremi ürünü de instagram üzerinden satışı yapılan bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Arap Makyaj Dünyası Gece Gündüz Kremi ürünün ne bir formülü ne bir ürün bilgisi, ne yasal olup olmadığı, ne de Türkiye’de satışı yapılabilmesi için Sağlık Bakanlığı ya da diğer bakanlıkların onayladığına ilişkin belge ve bilgi var. Daha da önemlisi, 99 TL gibi bir fiyatla satılan bu ürünün bir çok şikayet sitesinde de binlerce kullanıcı şikayeti bulunmakta. Instagram ve üzerinden mesaj ve aynı zamanda whatsapp’ı da kullanarak ürün siparişleri kabul ediliyor. Kargo da alıcı tarafından ödenmekte.  Kısacası hiçbir Her bireyin alabileceği cep telefonu operatörleri ile Whatsapp üzerinden satın alınan ürün kargo ile alıcı ödemeli olarak yollanmaktadır.

Arap Makyaj Dünyası Gece Gündüz Kremi Özellikleri

Arap Makyaj Dünyası Gece Gündüz Kremi hakkında hiçbir bilgi bulunmamaktadır. Bu krem seti hakkında Google üzerinde 205.000 adet sayfa bulunması da oldukça ilginç. Çünkü daha derin olarak incelemeye başladığınızda bu sayfaların çoğunluğunun şikayet sitelerinin olması da dikkat çekiyor.  Özellikle cilt bakım ürünlerinin ürün bilgisi olmadan klinik testleri yapılmadan, karşınızda muhatap bulabileceğiniz bir şirket olmadan almamaya özen göstermenizi tavsiye ederiz. Böyle bir ürün almak ya da kullanmak istediğinizde ise mutlaka sağlık ya da kimya laboratuarlarında analiz yaptırmanız önemlidir.

Arap Makyaj Dünyası’nın Bitmek Bilmeyen Şikayetleri

Başta şikayet var olmak üzere, kadınlar soruyor, kadınlar kulübü gibi forum siteleri de dahil bir çok yerde Arap Makyaj Dünyası Gece Gündüz Kremi deneyimlerini paylaşımlarını görmek mümkün. Bir kullanıcının, hem gece kreminin hem de gündüz kreminin aynı koku, aynı içerik ve sakızımsı bir ürün olduğunu belirtirken, bir başka kullanıcı da kullanım sonrası cildinde kızarıkların başladığını, özellikle göz altlarının kızarmayla birlikte şiştiğini belirtiyor. 

Bir başka  şikayette ise, Arap Makyaj Dünyası  gece gündüz kreminin aynı zamanda selülit için de kullanılabileceği bilgisi verilmiş ve ardından satıcılar whatsapp’tan engelleyerek kişiyi mağdur ettikleri anlatılıyor. Kısacası, internette satılan her ürünün ya da ünlüler kullanıyor diye her reklamı yapılan ürünün alınmaması gerektiğidir.

Arap Makyaj Dünyası Gece Gündüz Kremi için yatırılan paranın da neredeyse 100 tl olmasına baktığınız zaman firma ya da kişilerin bu işi iyi niyetle yapmadığı da ortaya çıkıyor.  Günde ortalama 20-30 sipariş alındığında hesap yaptığınızda vergisiz bir kazanca da zemin hazırlamış olduğunuz da göz ardı edilmemeli.  Kısacası firma hakkında net bilgileri olmayan, ürün bilgilerinden emin olmadığınız, hiçbir yerden özellikle de internetten alışveriş yapmamalısınız.  Ayrıca sipariş verirken de kredi kartı bilgileri ya da banka bilgilerinizi de paylaşmamanız çok büyük önem taşıyor.

Arap Makyaj Dünyası Gece ve Gündüz Kremi adıyla satılan bir ürünün aynı zamanda hem cilt bakımı yapma özelliği hem de selülit giderme özelliği olması da mümkün değildir. O yüzden formülü olmayan hiçbir içeriği ne yüzünüze ne de başka bir yerinize sürmeyin.  Başta savma verilen bilgiler, ürünle ilgili yanıltıcı bilgiler verilmesi de bu ürünün kullanılmaması gerektiğinin gerçeğidir. Sizin için para önemli değilse bile cildiniz mutlaka önemli olmalıdır. Çünkü bir ürün kullanacağım derken cildinizden olup dermatologlara, doktorlara taşınmak size maddi anlamda başka bir külfet getirecektir.

Arap-Makyaj-Gece-Gündüz-Kremi
Arap Makyaj Dünyası Gece Gündüz Kremi

Arap Makyaj Dünyası Kremleri Yerine Arap Kadınlarının Gerçek Güzellik Sırları

Dünyada yapılan bir araştırma, Arap kadınlarının şimdiye kadar ki en genç ve en sağlıklı cilde sahip olma eğiliminde olduğunu gösteriyor. Parlak saçlarından hele hiç bahsetmeyin… Çoğu zaman, Arap mirası olan bir kadın görüldüğünde, üçüncü bir bakış için bile geri dönebilirsiniz. Kesinlikle görülmemiş bir güzellik ile kutsanmışlardır. Ancak, Allah vergisi hediyelerini koruduğundan emin olmak için gerekli adımları da atıyorlar. Dünya çapındaki görünümleriyle ünlü, en iyi Arap kadın güzellik sırlarından bazılarına bir göz atalım.

Arap Kadınlarında Güzellikte Öncelik Cilt ve Saç

Gelenekler ve yerel kültür, Arap kadınlarının derilerinin kalitesini korumalarına yardımcı olmak için uzun bir yol kat ediyor. Geleneksel peçe, cildi evden dışarı çıkarken tozdan, kirlilikten ve sert güneş ışınlarından korur ve bu en ünlü Arap güzellik sırrıdır. Kafasını örtü ile örtmeyen kadınlar da mütevazı giyinir ve vücutlarının çoğu yüzleri dışındaki kısımları her zaman kapalı kalır, böylece bronzlaşma ve güneşin diğer zararlı etkilerinden korunur. Arap kadınları ayrıca güneşin yoğun olduğu saatlerde evden çıkmaktan da kaçınıyor.

Hamamlar, geleneksel sauna banyoları, vücut üzerinde bütüncül ve ruhsal etkilere sahiptir ve Arap kadınları bu ritüelden tam anlamıyla yararlanmaktadır. Özel yağlarla yapılan düzenli masaj, ardından vücudu buğulamak ve daha sonra vücudu ılık suda yıkanmak, tüm yüzeysel cilt toksinlerinin giderilmesine yardımcı olur ve daha sonra çok fazla çaba göstermeden cildin parlak, yumuşak ve parlak olmasını sağlar. Arap kadınları ayrıca taze, yerel olarak mevcut yiyecekleri alıp, fast food  yiyeceklerden kaçınarak, Arap kadınların en iyi tutulan güzellik sırları listesine ekliyor.

 Arap Kadınlarının Güzellik Sırları

Saçlar her zaman kapalı kaldığından, güneşe maruz kalmanın ve kirlilik ve tozun olumsuz etkilerinden kaçınılır. En iyi tutulan Arap kadınlarının güzellik sırlarından biri de Argan yağıdır. Sağlıklı cilt ve saçlar için Argan yağı veya zeytinyağı kullanırlar. Argan yağı, Fas’a özgü Argan ağacı çekirdeklerinden elde edilir. Kozmetik, tıbbi ve besleyici kullanımlarıyla ünlüdür. Kozmetikler için,  Argan yağı mükemmel nemlendirme özelliklerine sahiptir; sivilce ile savaşır ve saçları besler. Ayrıca ciltte yanık ve kırışıklıkları tedavi etmek için kullanılır. Eğer siz de Arap kadınlarının güzellik sırlarından yararlanmak istiyorsanız;

  • Evden çıkarken başınızı bir eşarp ile örtün. Mümkünse yüzünüzü mümkün olduğu kadar çok, kapatmaya özen gösterin.
  •  Öğleden sonra saatlerinde, güneşin en yoğun olduğu saatlerde, yani 12.00-16:00 arasında güneşe maruz kalmaktan kaçının.
  • Saçınızı düzenli olarak yağlayın
  • Düzenli sauna banyoları için gidin.
  • Sağlıklı ve taze yiyin.

Yukarıda belirtilen basit ipuçlarını izlerseniz, Arap kadınları gibi parlayan ten ve sağlıklı saçlar aldığınızdan emin olabilirsiniz.

Arap Makyaj Dünyası Gece Gündüz Kremi Son Söz

İster Arap kadınlarını beğeniyor olun, ister Japon kadınlarını, ister İskandinav ülkelerin kadınlarını ya da Amerikan kadınlarını beğeniyor olun, sadece doğal beslenin, spor yapın.  Ve siz siz olun içeriğini bilmediğiniz, sırf ünlüler bunu kullanıyor diye kullanmak istediğiniz ürünlere paranızı yatırmayın. Bilin ki sağlıklı bir cilt de vücut da sağlıklı beslenmek, spor yapmak, doğal ürünler kullanmaktan geçmektedir.  

Arap makyaj dünyası ürünleri ile ilgili son söze gelince,  Türkiye’de  Bakanlık İzni olmadan hiçbir makyaj ürünün alınmaması konusunda uyarı yapmayı bir görev biliyoruz. Lütfen kendinize gereken özeni gösterin ve asla cildinizi yıpratacak ne olduğunu bilmediğiniz ürünleri kullanmaktan kaçınınız.

Uyarı: Bu ürün hakkında oldukça fazla şikayet bulunmaktadır. İnternet üzerinden satın almanızı önermiyoruz.

Biz sizlere doğal yolla nasıl güzelleşirsiniz yazılarımıza bakmanızı tavsiye ederim. Cilt maskleri

Bu konuda açılmış şikayetlere buradan bakabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu